- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Clan request

Goto down 
+2
DarkKenji
mivenka
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 3:36 pm

Nick: Michnnet
Herny Nick: Abyssal
Povolanie: Spellhowler
Predchadzajuce klany: Seelenfeuer
Herne skusenosti: od c3
Dovod odchodu z klanu: byl sem pro ne moc dobrej
Dovod k vstupu do LeveL: ceska komunita =) lol!
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 3:48 pm

Michnnet napsal:
Nick: Michnnet
Herny Nick: Abyssal
Povolanie: Spellhowler
Predchadzajuce klany: Seelenfeuer
Herne skusenosti: od c3
Dovod odchodu z klanu: byl sem pro ne moc dobrej
Dovod k vstupu do LeveL: ceska komunita =) lol!

Co to znamená, že jsi byl moc dobrej pro klan?
Proč zrovna česká komunita?
Návrat nahoru Goto down
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 4:06 pm

No, zkratka mala aktivita... a kdyz uz par lidi bylo online, tak pokus o raida, a stejne fail... takze asi tak.
No ceska komunita urco lepsi nez hrat s lidma prez pul zeme... je tu velka sance byt online stejne jako vetsina klanu. Jinak klan LvL znam z LEcka... asi tak 3 roky z5 =)
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 4:32 pm

Michnnet napsal:
No, zkratka mala aktivita... a kdyz uz par lidi bylo online, tak pokus o raida, a stejne fail... takze asi tak.
No ceska komunita urco lepsi nez hrat s lidma prez pul zeme... je tu velka sance byt online stejne jako vetsina klanu. Jinak klan LvL znam z LEcka... asi tak 3 roky z5 =)

Dobrá dobrá, to mi stačí... a teď jedna otázečka na tělo. Jsi gej? Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 4:45 pm

Wtf?
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:04 pm

no ci si teply?cmuk
Návrat nahoru Goto down
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:06 pm

A mel bych? Bo tu je spolek 4%tnich? =D
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:06 pm

Michnnet napsal:
Wtf?

Very Happy Chceš mi říct, že jsi chtěl do LvLu a nevíš, že je to banda gejů atp? lol!
Návrat nahoru Goto down
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:21 pm

No uprime, sexualni orientace me nezajima =)
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:26 pm

Michnnet napsal:
No uprime, sexualni orientace me nezajima =)

Shocked Co seš to za člověka?
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:29 pm

Michnnet napsal:
No uprime, sexualni orientace me nezajima =)


hrozne nieco
Návrat nahoru Goto down
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:30 pm

Nejsem rasista a nevim, jakou roli ma hrat sexualni orientace v online hre? Muzes mi to vysvetlit? afro
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:42 pm

+1 no aby nemrncal furt gej jeden,a Howler sa hodi myslim .) pri najhorsiom ho to naucim hrat aspon za SH
Návrat nahoru Goto down
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:56 pm

A co kdyz sem gay? Tepla voda, teply mraky, rejnok je gay taky, ryba je taky gay a mecoun je taky gay!
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 6:09 pm

Michnnet napsal:
A co kdyz sem gay? Tepla voda, teply mraky, rejnok je gay taky, ryba je taky gay a mecoun je taky gay!

Když jsi byl ještě malý kluk, měl jsi velký sen,
sníval jsi ho každý, každý druhý den.
Jednoho dne v neděli,
Když vaši za babičkou odjeli.
Pátral jsi v mámině šatníku,
střevíčky padly k tvému kotníku.

TEPLÝ LETNÍ DEN!
Návrat nahoru Goto down
Michnnet
Anonymní




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 6:17 pm

Ja jsem gay! jsem gay! jsem tepleeej! bud taky gay!
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 6:41 pm

Michnnet napsal:
Ja jsem gay! jsem gay! jsem tepleeej! bud taky gay!

Cry more...
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 6:42 pm

Dobře Ty lol!
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 6:50 pm

DarkKenji napsal:
Dobře Ty lol!

Kenžíku, prej od pondělka nastupuješ do aktiv služby?
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 7:08 pm

neviem asi až nabuduci tyzden clovece,kdohovie kedy mi to prijde ta moja mašina .) už je to každopadne objednane cheers
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 7:10 pm

DarkKenji napsal:
neviem asi až nabuduci tyzden clovece,kdohovie kedy mi to prijde ta moja mašina .) už je to každopadne objednane cheers

Máš nakupovat u www.alza.cz - Největší obchod s Elektronikou a výpočetní technikou vole... všecko skladem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 7:12 pm

jj a islo by mi to do Irska 2 mesiace ... gg ty gej albino
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 7:31 pm

DarkKenji napsal:
jj a islo by mi to do Irska 2 mesiace ... gg ty gej albino

hmm... pán je suvenýr
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 10:27 pm

ak hladas cesku komunitu mal by si to skusit inde, neviem ci by sa ti nas styl hrania velmi pacil Smile a prihlaska ma osobne tiez nejak nezaujala, u nas dlhsie vydrzia iba psychopati a podobna spodina Razz
Návrat nahoru Goto down
Mastak
Administrator
Administrator
Mastak



Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:58 am

nereste tu sracky prosim a reste prihlasku dik Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Clan request Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan request   Clan request I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Clan request
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: