- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška - PRIJATY

Goto down 
+6
Sidde
nitwitt
podzim
Mastak
Killaruna
Koudy
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Koudy





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 4:48 pm

Nick: Koudy
Herny Nick: Koudy (pokud nebude nekdo rychlejsi nez ja Twisted Evil )
Povolanie: HawkEye
Predchadzajuce klany: DarkAngel - Wizart, GP - nejakej low klan byl zrusen po 14-ti dnech, CzG - BloodLegion
Herne skusenosti: tusim ze 2 roky zavyslacim bounce
Dovod odchodu z klanu: Wizart - Needniky (mozna znate lol! ), GP - viz vejs, CzG - WIPE
Dovod k vstupu do LeveL: GP je fajn, ale bylo to tam lepsi...
P.S. Kdyztak Killaruna info o me Wink
Návrat nahoru Goto down
Killaruna

Killaruna



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 5:17 pm

Nejakou dobu jsme spolu hrali, takze muzu s cistym svedomim rict, ze zkusenosti tam jsou, cili pokud mam doporucit, tak doporucuji. Nehlede na to, ze na zacatku budou potreba asi kazdy ruce Smile
Návrat nahoru Goto down
Mastak
Administrator
Administrator
Mastak



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:20 pm

kdyz se za tebe killa zaruci nevidim dovod proc ne....+1
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:22 pm

incoming nitwitt's pvp form in 3 .. 2 .. 1 ..
Návrat nahoru Goto down
nitwitt

nitwitt



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:23 pm

co ti říká pojem PvP? máš rád tuto praktiku? co říkáš červené barvě?
P.S.: co říkáš tvému nicku s červenou barvou... (rozuměj, mít karmu jako prase)
Návrat nahoru Goto down
Koudy





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:25 pm

ja doufam ze nezklamu Very Happy diky
mimochodem nevite nekdo kdy se to pousti ten servr napr. 10.4. 0:00hod...
ja ze bych si naspal den dopredu a jel prez noc bounce
Návrat nahoru Goto down
nitwitt

nitwitt



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:27 pm

Koudy napsal:
ja doufam ze nezklamu Very Happy diky
mimochodem nevite nekdo kdy se to pousti ten servr napr. 10.4. 0:00hod...
ja ze bych si naspal den dopredu a jel prez noc bounce

na stránkách je odpočet, mělo by to vycházet na 20:30 našeho času
Návrat nahoru Goto down
Koudy





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:28 pm

PvP - to si davam uz od gremlinu Very Happy
PK - nekdy se tomu clovek neubrani a proste musi Basketball


Naposledy upravil Koudy dne Mon Apr 06, 2009 6:30 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Koudy





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:29 pm

nitwitt napsal:
Koudy napsal:
ja doufam ze nezklamu Very Happy diky
mimochodem nevite nekdo kdy se to pousti ten servr napr. 10.4. 0:00hod...
ja ze bych si naspal den dopredu a jel prez noc bounce

na stránkách je odpočet, mělo by to vycházet na 20:30 našeho času

fajnovy diky stejne si pujdu naspat aspon pojedu non stop Cool
Návrat nahoru Goto down
GM
Anonymní




Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Koudy a support   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 1:34 pm

Koudy mohl by jsi nám třeba napsat jaký support jsi na CZG měl ?
Jsi totiž v Niobovým seznamu špíny pig . Díky cheers
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:38 pm

hej tohle jsem mel vzdycky nejradsi u prihlasek do wow guildy (kdyz jsem jeste hral wowko), jak si nekdo napsal k nam prihlasku a jeho byvali spoluhraci na nej ruzne zacali hazet spinu (>.<)
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:47 pm

GM napsal:
Koudy mohl by jsi nám třeba napsat jaký support jsi na CZG měl ?
Jsi totiž v Niobovým seznamu špíny pig . Díky cheers

dostaval si na prdelku ? pig
Návrat nahoru Goto down
Koudy





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:50 pm

GM napsal:
Koudy mohl by jsi nám třeba napsat jaký support jsi na CZG měl ?
Jsi totiž v Niobovým seznamu špíny pig . Díky cheers
Klidně ti to povim....
1. Nehrál jsem tam pod nickem Koudy, ale pod nickem Koudinka (spoil) a asi 14dni před wipem HE Crack
2. Hrál jsem tam asi po měsíci co to začlo nevim přesně dva měsíce pak mi vypnuli net tak jsem se nato vykaslal a dal si chvilku pazu a pak šel na GP a pak asi za mesic před wipem me tam kamos vytahnul ted je na ofiku
3. Nej equip co jsem tam měl byl DC set light SB+QR+3 a to mi dal kamos co tam skončil asi tejden před wipem
4. Nevim kdo šes anonyme
5. Kdo to je Niob?
6. Ja support nepořebuju, jestli tam někdo měl support tak je to jen jeho vec kdyz neumi hrat poctive, me osobne to nevadi a nebudu brecet ze nekdo ma a nekdo nema ja proti temhle lidem hrat muzu bez problemu... nebudu nekde na forku brecet ze on ma a ja ne a ze v pvp me dal ja jeho ne...
P.S. Fakt nevim kam na tyhle kktiny chodite zeby Zajda? me osobne tenhle typek jde fakt proti kuzi kkt
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:52 pm

GM napsal:
Koudy mohl by jsi nám třeba napsat jaký support jsi na CZG měl ?
Jsi totiž v Niobovým seznamu špíny pig . Díky cheers
ja se toho plesateho bezmozka nioba zeptam na icq :F
Návrat nahoru Goto down
Koudy





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:53 pm

podzim napsal:
hej tohle jsem mel vzdycky nejradsi u prihlasek do wow guildy (kdyz jsem jeste hral wowko), jak si nekdo napsal k nam prihlasku a jeho byvali spoluhraci na nej ruzne zacali hazet spinu (>.<)
Visco hlavne jde oto ze ja zadnyho Nioba neznam Very Happy tenhle nick vidim poprve vzivote a jedinej klan ve kterym jsem tam byl, byl BloodLegion stim spoilem 1mesic + - a pak prisel wipe...
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:56 pm

Koudy napsal:
podzim napsal:
hej tohle jsem mel vzdycky nejradsi u prihlasek do wow guildy (kdyz jsem jeste hral wowko), jak si nekdo napsal k nam prihlasku a jeho byvali spoluhraci na nej ruzne zacali hazet spinu (>.<)
Visco hlavne jde oto ze ja zadnyho Nioba neznam Very Happy tenhle nick vidim poprve vzivote a jedinej klan ve kterym jsem tam byl, byl BloodLegion stim spoilem 1mesic + - a pak prisel wipe...

njn vsem se nezavdecis
Návrat nahoru Goto down
Koudy





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 5:08 pm

a kterej pak ty ses GMko? nebo bud tak laskav jestli se to muze dej mi sem link na tu cernou listinu at se muzu pokochat bounce
Návrat nahoru Goto down
Nekros





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 5:18 pm

Koudy napsal:

P.S. Fakt nevim kam na tyhle kktiny chodite zeby Zajda? me osobne tenhle typek jde fakt proti kuzi kkt
k takze -1 ze ti jde proti srsti kamosko zo ZS/SS co ma dovedl k lajnejdzi! kkk.banned!
Návrat nahoru Goto down
Killaruna

Killaruna



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 5:20 pm

Nekros napsal:
Koudy napsal:

P.S. Fakt nevim kam na tyhle kktiny chodite zeby Zajda? me osobne tenhle typek jde fakt proti kuzi kkt
k takze -1 ze ti jde proti srsti kamosko zo ZS/SS co ma dovedl k lajnejdzi! kkk.banned!
zajda smrdi..
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 5:57 pm

Nekros napsal:
Koudy napsal:

P.S. Fakt nevim kam na tyhle kktiny chodite zeby Zajda? me osobne tenhle typek jde fakt proti kuzi kkt
k takze -1 ze ti jde proti srsti kamosko zo ZS/SS co ma dovedl k lajnejdzi! kkk.banned!

/care
Návrat nahoru Goto down
Nekros





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:25 am

Killaruna napsal:
Nekros napsal:
Koudy napsal:

P.S. Fakt nevim kam na tyhle kktiny chodite zeby Zajda? me osobne tenhle typek jde fakt proti kuzi kkt
k takze -1 ze ti jde proti srsti kamosko zo ZS/SS co ma dovedl k lajnejdzi! kkk.banned!
zajda smrdi..
rika kdo?
Návrat nahoru Goto down
GM
Anonymní




Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:26 am

Tak to sorry. Já mluvím i nicku Koudy na CZG.
O Koudynce ani slovo tongue
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 1:40 pm

GM napsal:
Tak to sorry. Já mluvím i nicku Koudy na CZG.
O Koudynce ani slovo tongue
ban pro todle ip, kkthxbye.
Návrat nahoru Goto down
GM
Anonymní




Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Ban na IP   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 3:16 pm

jj šup ho sem rabbit bounce rabbit
Návrat nahoru Goto down
GM
Anonymní




Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Ban na IP   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 3:17 pm

Na tuhle IP taky pls...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška - PRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška - PRIJATY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prihlaska xD - PRIJATY
» Přihláška - PRIJATY
» Přihláška - PRIJATY
» Prihlaska :) - PRIJATY
» prihlaska-ME - PRIJATY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: