- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chcete mne - PRIJATY

Goto down 
+13
SMAZA
Black
Brut
Zuelu
Eowinder
Nekros
Vambic
Kilgor
Sidde
Mastak
nitwitt
podzim
necro
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 11:59 pm

Mastak napsal:
Jmenuj ja jsem zvedavej Very Happy

Pamatuji Bizona, ten na tom VT se projevoval nejvic :-)
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:02 am

New begin new chance +1 Level jel v mnoha prasarnach ale kdo je cistej at hodi kamen Basketball
Návrat nahoru Goto down
Mastak
Administrator
Administrator
Mastak



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:03 am

Uprimne me to je celkem jedno jak tva prihlaska dopadne jdem na novej server a sanci bys mel dostat pac uz ji dostalo hodne lidi.
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:04 am

Black napsal:
New begin new chance +1 Level jel v mnoha prasarnach ale kdo je cistej at hodi kamen Basketball

Lol blacku

Co age of conan ? nebo jak se to jmenovalo ?
Návrat nahoru Goto down
Brut





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:07 am

No sanci by mel dostat kazdje, ale pokud leavnul z levelu, tak ma u me -1 nadosmrti:D
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:08 am

tam se hlasilo taky pred zacatkem nez ho spustily tak klan o 150 lidech .. samy cesi a slovaci a kdyz spustily server tak se to cely sezralo navzajem ....
Návrat nahoru Goto down
nitwitt

nitwitt



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:10 am

Brut napsal:
No sanci by mel dostat kazdje, ale pokud leavnul z levelu, tak ma u me -1 nadosmrti:D

v LvL byl, tudíž šanci zjevně dostal
Návrat nahoru Goto down
Brut





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:15 am

Jako me je to celkove uplne sumak, ale bojim se predem, ze spousta lidi tady nebude schopna jet na tym a bude to hamty hamty a v tu chvili, kdy se tohle stane se u toho zase naseru a vymazu to:X na 7x ratech to sice nebude treba takovej des, ale stejne uz to vidim, jak clovek, kterej sotva prijde do klanu, pripadne na ch udelal totalni tuzku rve, ze chce acko, wb sperky atd.....
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:17 am

Mince ma dve strany a kazdej vidi asi jen tu spatnou ale ja osobne vim ze Levelem si neprosel jenom s tim ze si dostaval , ale naopak i daval proto +1 new chance a basta.
Návrat nahoru Goto down
Mastak
Administrator
Administrator
Mastak



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:20 am

Black napsal:
Mince ma dve strany a kazdej vidi asi jen tu spatnou ale ja osobne vim ze Levelem si neprosel jenom s tim ze si dostaval , ale naopak i daval proto +1 new chance a basta.
blackoun ma pravdu :X
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:21 am

Brut napsal:
Jako me je to celkove uplne sumak, ale bojim se predem, ze spousta lidi tady nebude schopna jet na tym a bude to hamty hamty a v tu chvili, kdy se tohle stane se u toho zase naseru a vymazu to:X na 7x ratech to sice nebude treba takovej des, ale stejne uz to vidim, jak clovek, kterej sotva prijde do klanu, pripadne na ch udelal totalni tuzku rve, ze chce acko, wb sperky atd.....

Rvat muze kazdej jak chce , ale na serveru nebude pouze Level ale dalsich 100 KLANU !!!! a jen spoluprace a to ze se aspon trosku navzajem zname at jako enemy nebo jako noklan nas bude spojovat a to co bude rozhodovat bude hlavne jestli budeme schopny ziskat v takove konkurenci CH .
Návrat nahoru Goto down
Eowinder

Eowinder



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:25 am

dobře no, eo hledá oblázek a jde hodit káááááámenem!
Návrat nahoru Goto down
Zuelu





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:29 am

kde mam vysypat ten kos s kamenama ??
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:31 am

Povidam druhou sanci dostane jako vsichni ostatni a uz se nebudem hadat .
Návrat nahoru Goto down
SMAZA





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 12:45 am

kdyz necro za paes leavnul tak jsem uz moc nehral ale vim ze to vsechny lvlaky dost nastvalo tak at si to rozhodnou ostatni ... jinak kdyz jsem jeste hral tak jsem s paes nikdy problemy nemel chodil na PvP (coz se o vsech lidech vzdy rici nedalo) a pro klan delal dost takze za me klido +1
Návrat nahoru Goto down
BizoN
Clan Leader
Clan Leader




Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 1:11 am

Paes alias Necro alias Milamber atd....
myslim si , ze je to schopny clovek a sancu by mal dostat kazdy. Ono s tymi WB sperkami to bolo zaujimave a riesit to tu opat sa mi nechce , co bolo , to bolo a treba sa sustredit hlavne na to co bude Smile
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 7:08 am

hm

Takze...

Mam stahovat l2 klienta nebo ne ?

Dk me uz omrzel,proto jsem to prestal hrat taky.

Tato akce vypada zajimave takze jsem chtel Vam jenom pomoct.

Brut napsal:
No sanci by mel dostat kazdje, ale pokud leavnul z levelu, tak ma u me -1 nadosmrti:D

nepsals mi na icq ze mas taky choutky leavnout ? :-P
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:27 am

Spiny uz se vytahalo dost a jak napsal Bizon co bolo to bolo terazky som majorom Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Brut





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:36 am

citace :
nepsals mi na icq ze mas taky choutky leavnout ? :-P
ja na tebe mam icq?Very Happy ono za moji postavu, hral od lvl 64 nekdo uplne jinej..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:57 am

Brut napsal:
citace :
nepsals mi na icq ze mas taky choutky leavnout ? :-P
ja na tebe mam icq?Very Happy ono za moji postavu, hral od lvl 64 nekdo uplne jinej..Very Happy

Ej tak sem se mrknul na icq a byl to nekdo jiny :-P sry
Návrat nahoru Goto down
Mastak
Administrator
Administrator
Mastak



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 10:32 am

do vecera to nechame jeste otevrene, predpokladam nabranej budes takze klienta si uz zacni stahovat Smile
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 10:38 am

Jake chary potrebujete ?

Best by bylo kdybyste needovali bishopa,bych si aspon zavzpominal na stare casy
Návrat nahoru Goto down
Mastak
Administrator
Administrator
Mastak



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 10:54 am

SWS,BD,Desta ale aj ten bish se hodit bude ale nejvetsi nedostatek je SWS.Dale tam jsou chary typu SPS,Pw,Soc,tyrant ktere nejede snad nikdo...ale ty nejsou tak akutne potrebne.
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 10:59 am

V sws nevidim problem.

Kdyz vsechno klapne tak zalozim
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:18 pm

Sidde napsal:
necro napsal:
Sidde napsal:
a ukradnes mi baiuma ? :X
ja uz ani presne nevim kde je.

Jako kdybych to zacal znova hrat tak max rekreacne(doufam) takze bych max jel nejaky suport pp nebo bish.takze nejake boss sperky me nebudou zajimat

Ale kdyz to bude mozna tak proc ne :-P

mno myslim ze sancu si u nas uz mal, posral si si to sam... thx bye
cry more?! myslim se zrovna tenhle je schopnejsi vic jak polovina lidi co si sem tu prihlasku dala. kkthxbye voe voe pyco.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chcete mne - PRIJATY
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Matiu______prihlaska - PRIJATY
» Recruit ! xD - PRIJATY
» prihlaska-ME - PRIJATY
» prihlaska *** - PRIJATY
» prihlaska ? - PRIJATY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: