- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chcete mne - PRIJATY

Goto down 
+13
SMAZA
Black
Brut
Zuelu
Eowinder
Nekros
Vambic
Kilgor
Sidde
Mastak
nitwitt
podzim
necro
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nekros





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:47 pm

Brut napsal:
No sanci by mel dostat kazdje, ale pokud leavnul z levelu, tak ma u me -1 nadosmrti:D
hm tak to nevim kolik by mel pak elven, kterej leavoval vzdycky kdyz dal nekdo na karmu jeho kamarada Very Happy
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:26 pm

stornicekpyco napsal:

cry more?! myslim se zrovna tenhle je schopnejsi vic jak polovina lidi co si sem tu prihlasku dala. kkthxbye voe voe pyco.

Se divim zes me jeste neukamenoval ze jsem te k takove hre vubec dotahl :-)
Návrat nahoru Goto down
TranQuilko





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:41 pm

Nechcem ludi v klane ktorym nemozem verit -1 za mna a to si dupnem..... Kazdy kto hral v LvL dobre vie ako to tam chodi bud so sharovanim acc alebo s inymi vecami usiel s cenou vecou 1 krat ujde znova tot moj nazor. Btw bolo tam viac veci, co si si odniesol. Za mna este raz hodne velka -1!!!!
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:59 pm

stornicekpyco napsal:
Sidde napsal:
necro napsal:
Sidde napsal:
a ukradnes mi baiuma ? :X
ja uz ani presne nevim kde je.

Jako kdybych to zacal znova hrat tak max rekreacne(doufam) takze bych max jel nejaky suport pp nebo bish.takze nejake boss sperky me nebudou zajimat

Ale kdyz to bude mozna tak proc ne :-P

mno myslim ze sancu si u nas uz mal, posral si si to sam... thx bye
cry more?! myslim se zrovna tenhle je schopnejsi vic jak polovina lidi co si sem tu prihlasku dala. kkthxbye voe voe pyco.

no a co pyco Smile
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:02 pm

TranQuilko napsal:
Nechcem ludi v klane ktorym nemozem verit -1 za mna a to si dupnem..... Kazdy kto hral v LvL dobre vie ako to tam chodi bud so sharovanim acc alebo s inymi vecami usiel s cenou vecou 1 krat ujde znova tot moj nazor. Btw bolo tam viac veci, co si si odniesol. Za mna este raz hodne velka -1!!!!

Tim chces rict ze jsem nesharoval acc ?nebo na co tam narazis ?

Vic veci : Tallum set jsem mel skoro cely svujm chybely mi jenom dva doplnky,maje doplnky jsem si nechal telo vratil,NM light set sem vratil,BO +6 nebo kolik byla jsem vratil jak jsem rikal,Soul bow taky jsem vratil,ted si nepamatuji jak to bylo se somem jestli jsem to craftil sam nebo ne.Pak jsem vyfasoval WB sperky ktere jsem si nechal,S grade sperky se tradovaly za rcp.Kdyz sem dostal WB sperky tak ty S grade sperky sly k Omakovi na OL,Dale jsem mel nejakou dobu puceny zubei light set a lancku, taky vraceno.A pokud si dobre pamatuji tak jsem vracel orfenu.
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:08 pm

necro napsal:
TranQuilko napsal:
Nechcem ludi v klane ktorym nemozem verit -1 za mna a to si dupnem..... Kazdy kto hral v LvL dobre vie ako to tam chodi bud so sharovanim acc alebo s inymi vecami usiel s cenou vecou 1 krat ujde znova tot moj nazor. Btw bolo tam viac veci, co si si odniesol. Za mna este raz hodne velka -1!!!!

Tim chces rict ze jsem nesharoval acc ?nebo na co tam narazis ?

Vic veci : Tallum set jsem mel skoro cely svujm chybely mi jenom dva doplnky,maje doplnky jsem si nechal telo vratil,NM light set sem vratil,BO +6 nebo kolik byla jsem vratil jak jsem rikal,Soul bow taky jsem vratil,ted si nepamatuji jak to bylo se somem jestli jsem to craftil sam nebo ne.Pak jsem vyfasoval WB sperky ktere jsem si nechal,S grade sperky se tradovaly za rcp.Kdyz sem dostal WB sperky tak ty S grade sperky sly k Omakovi na OL,Dale jsem mel nejakou dobu puceny zubei light set a lancku, taky vraceno.A pokud si dobre pamatuji tak jsem vracel orfenu.

ja si este pamatam ako som sa vratil na gp, dozvedel som sa ze mas mojho baiuma a leavol si do chaosu... ked som ti pisal, najprv si vobec nereagoval a potom si zo mna robil kkta ze mi ho vratis, ked z niekoho vydropujete dalsi Smile ako sry ale ludi ako ty tu nechcem, sice som len mala ryba, ale ked ta naberu tak sa pekne naseriem
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:11 pm

Sidde napsal:
necro napsal:
TranQuilko napsal:
Nechcem ludi v klane ktorym nemozem verit -1 za mna a to si dupnem..... Kazdy kto hral v LvL dobre vie ako to tam chodi bud so sharovanim acc alebo s inymi vecami usiel s cenou vecou 1 krat ujde znova tot moj nazor. Btw bolo tam viac veci, co si si odniesol. Za mna este raz hodne velka -1!!!!

Tim chces rict ze jsem nesharoval acc ?nebo na co tam narazis ?

Vic veci : Tallum set jsem mel skoro cely svujm chybely mi jenom dva doplnky,maje doplnky jsem si nechal telo vratil,NM light set sem vratil,BO +6 nebo kolik byla jsem vratil jak jsem rikal,Soul bow taky jsem vratil,ted si nepamatuji jak to bylo se somem jestli jsem to craftil sam nebo ne.Pak jsem vyfasoval WB sperky ktere jsem si nechal,S grade sperky se tradovaly za rcp.Kdyz sem dostal WB sperky tak ty S grade sperky sly k Omakovi na OL,Dale jsem mel nejakou dobu puceny zubei light set a lancku, taky vraceno.A pokud si dobre pamatuji tak jsem vracel orfenu.

ja si este pamatam ako som sa vratil na gp, dozvedel som sa ze mas mojho baiuma a leavol si do chaosu... ked som ti pisal, najprv si vobec nereagoval a potom si zo mna robil kkta ze mi ho vratis, ked z niekoho vydropujete dalsi Smile ako sry ale ludi ako ty tu nechcem, sice som len mala ryba, ale ked ta naberu tak sa pekne naseriem

Pamatujes si co jsem ja rikal o te BO ?
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:15 pm

necro napsal:
Sidde napsal:
necro napsal:
TranQuilko napsal:
Nechcem ludi v klane ktorym nemozem verit -1 za mna a to si dupnem..... Kazdy kto hral v LvL dobre vie ako to tam chodi bud so sharovanim acc alebo s inymi vecami usiel s cenou vecou 1 krat ujde znova tot moj nazor. Btw bolo tam viac veci, co si si odniesol. Za mna este raz hodne velka -1!!!!

Tim chces rict ze jsem nesharoval acc ?nebo na co tam narazis ?

Vic veci : Tallum set jsem mel skoro cely svujm chybely mi jenom dva doplnky,maje doplnky jsem si nechal telo vratil,NM light set sem vratil,BO +6 nebo kolik byla jsem vratil jak jsem rikal,Soul bow taky jsem vratil,ted si nepamatuji jak to bylo se somem jestli jsem to craftil sam nebo ne.Pak jsem vyfasoval WB sperky ktere jsem si nechal,S grade sperky se tradovaly za rcp.Kdyz sem dostal WB sperky tak ty S grade sperky sly k Omakovi na OL,Dale jsem mel nejakou dobu puceny zubei light set a lancku, taky vraceno.A pokud si dobre pamatuji tak jsem vracel orfenu.

ja si este pamatam ako som sa vratil na gp, dozvedel som sa ze mas mojho baiuma a leavol si do chaosu... ked som ti pisal, najprv si vobec nereagoval a potom si zo mna robil kkta ze mi ho vratis, ked z niekoho vydropujete dalsi Smile ako sry ale ludi ako ty tu nechcem, sice som len mala ryba, ale ked ta naberu tak sa pekne naseriem

Pamatujes si co jsem ja rikal o te BO ?

skor je mi to fuk, prdim na teba, nech si ta naberu je mi to fakt u prdele
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:17 pm

Sem rad ze jsme dali rec
Návrat nahoru Goto down
TranQuilko





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:24 pm

Sidde napsal:
necro napsal:
TranQuilko napsal:
Nechcem ludi v klane ktorym nemozem verit -1 za mna a to si dupnem..... Kazdy kto hral v LvL dobre vie ako to tam chodi bud so sharovanim acc alebo s inymi vecami usiel s cenou vecou 1 krat ujde znova tot moj nazor. Btw bolo tam viac veci, co si si odniesol. Za mna este raz hodne velka -1!!!!

Tim chces rict ze jsem nesharoval acc ?nebo na co tam narazis ?

Vic veci : Tallum set jsem mel skoro cely svujm chybely mi jenom dva doplnky,maje doplnky jsem si nechal telo vratil,NM light set sem vratil,BO +6 nebo kolik byla jsem vratil jak jsem rikal,Soul bow taky jsem vratil,ted si nepamatuji jak to bylo se somem jestli jsem to craftil sam nebo ne.Pak jsem vyfasoval WB sperky ktere jsem si nechal,S grade sperky se tradovaly za rcp.Kdyz sem dostal WB sperky tak ty S grade sperky sly k Omakovi na OL,Dale jsem mel nejakou dobu puceny zubei light set a lancku, taky vraceno.A pokud si dobre pamatuji tak jsem vracel orfenu.

ja si este pamatam ako som sa vratil na gp, dozvedel som sa ze mas mojho baiuma a leavol si do chaosu... ked som ti pisal, najprv si vobec nereagoval a potom si zo mna robil kkta ze mi ho vratis, ked z niekoho vydropujete dalsi Smile ako sry ale ludi ako ty tu nechcem, sice som len mala ryba, ale ked ta naberu tak sa pekne naseriem

Presne o toto ide Paes, ze slusny hrac by to vratil toboz este ked to neni jeho..... co ty si neurobil a este si nas sprepacenim odjebaval a posielal do pice. O takychto ludi by sme nemali mat vobec zaujem. A ta BO +6 sa tiez hodne dlho z teba pacila ak si dobre pamatam. A inac este k tomu expeniu este teraz mam v pamati jak Tomino vlakuje a ty tam len cely cas afkujes......
Návrat nahoru Goto down
BizoN
Clan Leader
Clan Leader




Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:34 pm

kazdy mate svoj kus pravdy a suhlasim s Tranovym rozhorcenim , ale ako hovorim , ked dat sancu tak bud vsetkym alebo nikomu , mozte s tym suhlasit alebo nie a ak chce niekoho zase "ojebat" co nie je nikdy vylucene , tak s tym uz nic nespravis. Nech sa tu vyjadri viacej ludi a uvidime Smile
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:36 pm

ohledne BO zpocatku ste to ze mne pacily a ja mel pw takze se mi hodila,rikal jsem vam ze ho vratim az jak dodelam nobless, v prubehu doby ste to vubec ze mne nepacili az jednoho krasneho dne sem dal na hurkice v godd trade a vratil sem to.
Tomino je jina kapitola,ten zas afkoval prozmenu s jeho EE. S Tominem sem vychazel velice dobre, na neho mam dobre vzpominky.Dokonce jsem mel od neho pucenou arcanu kterou sem mu po leavnuti levelu vratil.Jo a BTW nebyl jsem na tominovi ja ? ono to pak vypada jako by Paes afkovala :-P


Naposledy upravil necro dne Tue Apr 07, 2009 4:38 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:37 pm

BizoN napsal:
kazdy mate svoj kus pravdy a suhlasim s Tranovym rozhorcenim , ale ako hovorim , ked dat sancu tak bud vsetkym alebo nikomu , mozte s tym suhlasit alebo nie a ak chce niekoho zase "ojebat" co nie je nikdy vylucene , tak s tym uz nic nespravis. Nech sa tu vyjadri viacej ludi a uvidime Smile


Je lepsi si to vyrikat hned nez az v prubehu neceho.Pak muoz byt nasledky katastrofalni :-)
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:40 pm

tran aka big patriot? vsichni jsou zli, jen jim dej kurva drat! a nebo vis co, nech to na bizonovi, at se rozhodne, zase tu delas velkeho tatku, zbytecne ceris vodu. ja k vam chci jen kvuli eq a ch buffu.
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 7:47 pm

+1 a to si dupnu!
Návrat nahoru Goto down
Eowinder

Eowinder



Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:38 pm

nwm co resite Very Happy Novou sanci vsem a zalozit topic s adresama Razz
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:39 pm

mivenka napsal:
+1 a to si dupnu!

Neblazni ty kdybys na mne dupnul tak bys me zabil !!! :-)
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:41 pm

necro napsal:
mivenka napsal:
+1 a to si dupnu!

Neblazni ty kdybys na mne dupnul tak bys me zabil !!! :-)

Very Happy Cry more... mám tě tam kde sem chtěl Razz
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:44 pm

Ta BO+6 bolela nejvic me pac sem ji naenchantil jako prvni manor kudlu a byla to klanova kudla ... ta se proste vratila a dalsi veci uz neresim pac to je MINULOST a uz kvuli tomu rok vsichni brecime .... tak podme za 3 dny vletet na AZURE.
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:45 pm

mivenka napsal:
necro napsal:
mivenka napsal:
+1 a to si dupnu!

Neblazni ty kdybys na mne dupnul tak bys me zabil !!! :-)

Very Happy Cry more... mám tě tam kde sem chtěl Razz

njn

hele kdybyste vyhazovali toto http://www.alza.cz/kvm-elektronicky-prepinac-pro-4-pc-aten-cs-64u-d71496.htm

Samozrejmne nefunkcni, tak se mi ozvi :-P
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:48 pm

necro napsal:
mivenka napsal:
necro napsal:
mivenka napsal:
+1 a to si dupnu!

Neblazni ty kdybys na mne dupnul tak bys me zabil !!! :-)

Very Happy Cry more... mám tě tam kde sem chtěl Razz

njn

hele kdybyste vyhazovali toto http://www.alza.cz/kvm-elektronicky-prepinac-pro-4-pc-aten-cs-64u-d71496.htm

Samozrejmne nefunkcni, tak se mi ozvi :-P

Humusoidní odkaz... ani na to nekliknu... odsedím si tu poslední čtvrthodinku a nechci to tu dva dny vidět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
necro





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:49 pm

nedelej zagorku.

koupim ti pak mozna panaka rumu
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:50 pm

necro napsal:
nedelej zagorku.

koupim ti pak mozna panaka rumu

cajk, domluveno
Návrat nahoru Goto down
TranQuilko





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 5:41 am

stornicekpyco napsal:
tran aka big patriot? vsichni jsou zli, jen jim dej kurva drat! a nebo vis co, nech to na bizonovi, at se rozhodne, zase tu delas velkeho tatku, zbytecne ceris vodu. ja k vam chci jen kvuli eq a ch buffu.

To som Razz a nikde som nepisal, ze vsetci su zli . Len mam proti par ludom nieco co mozem vyjadrit tak ako kazdy iny moze vyjadrit nieco proti mne. A ako povedal Paes radsej nech si to vykecame teraz ako potom budu problemy v clane
Návrat nahoru Goto down
Black





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:02 am

Myslim si ze problemy se nejlip vyrikaj na nejakym srazu a forko nebo ventrilo je v tomdle pripade nedostacujici. Level me duveroval a vkladal na moje bedra zodpovednost predchazejicich par let co sem se k nemu pridal a spolecne se spoustou dalsich lidi se snazil hrat hru tak aby sem se u ni bavil ... tady se ted sesla takova kopa starejch a novejch lidi ze se na hrani tesim zas jak malej kluk ( mozna to je zase tim ze mam v krvi tolik thc ). Proto sem o necrovi dost premejslel a verim ze kdyz zas bude u levelaku tak bude urcite prinosem.


Jednou Level , Navzdy Level.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete mne - PRIJATY   Chcete mne - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chcete mne - PRIJATY
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Matiu______prihlaska - PRIJATY
» Recruit ! xD - PRIJATY
» prihlaska-ME - PRIJATY
» prihlaska *** - PRIJATY
» prihlaska ? - PRIJATY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: