- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška - NEPRIJATY

Goto down 
+5
nitwitt
Wondra
Nekros
Brablik
Tammiano
9 posters
AutorZpráva
Tammiano





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:28 pm

Nick:Tammiano
Herny Nick:Tammiano
Povolanie:Destroyer
Predchadzajuce klany:NoStress, Legion,
Herne skusenosti:2 roky, bez přestávek
Dovod k vstupu do LeveL:Dobrej kamarád Brablik, hledám dobrej klan pro plné využití L2.

Nick:BigBoss(bracha)
Herny Nick:BigBoss
Povolanie:Bishop(popřípadě OL)
Predchadzajuce klany:NoStress,Legion
Herne skusenosti:+-2 roky
Dovod k vstupu do LeveL:Dobrej kámoš Brablika, Brácha Tammiana, taky hledá dobrý klan.
Návrat nahoru Goto down
Brablik

Brablik



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:39 pm

S dobrým kamarádství souhlasím...určo bych sněma chtěl bejt v klanu... +2
Návrat nahoru Goto down
Nekros





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:43 pm

Tammiano napsal:
Dobrej kámoš Brablika
kdo to je?
Návrat nahoru Goto down
Wondra

Wondra



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:45 pm

Nakej nofactor novacek
Návrat nahoru Goto down
Brablik

Brablik



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:52 pm

Já vám dám nováček..Akorád jsem na GP byl kdy nejspíš vy ještě ne...Poté offic
Návrat nahoru Goto down
nitwitt

nitwitt



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:53 pm

kurnikšopa, sice je bráblík jedinej z nováčků koho sem viděl (slyšel) na vt, ale že se s tim nesere a dává +2 to jsem nevěděl (jakože každýmu mělo být +1 a jsou dva proto +2 na mě nehrajte, každý má mít vlastní topic)

P.S.: k tomu gp, "kdy mi ještě ne" ? od loňského ledna tam nehraju, trochu si pleteš pojmy s dojmy Wink
Návrat nahoru Goto down
Brablik

Brablik



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:58 pm

no od dob kdy pouštěli Lunu...Nwm jaks na tom byl s warama ale se Sentinels určo jistě byly....
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:00 pm

ha a ja byl na plechu jeste za dob Fenomen ally a klanu Ethereals, Level, Titans a CZoldschool ! Ale jinak ma bracha pravdu, Brablik je snad jedinej z "novych" lidi kdo dolez na vt
Návrat nahoru Goto down
Kilgor





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:01 pm

btw mensi otazka? s brachou muzete hrat soucasne oba nebo se na stridate u 1 kompu Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:03 pm

oba soucasne np, a muzeme na sebe rvat i mimo VT , staci otocit hlavou Razz

edit: az ted mi doslo, ze je to mireno na toho, co si sem dava prihlasku >_>
Návrat nahoru Goto down
Tammiano





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:04 pm

Samozřejmě že hrajem součastně. By byla docela demence se střídat v jednom klanu :-D
Návrat nahoru Goto down
nitwitt

nitwitt



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:05 pm

už nějaký ten pátek současně, kilgore Smile //tohle prej nebylo na mě

Brablík: si fakt nepamatuju s kym měl LvL před rokem a něco na gp war, to po mě chtít nemůžeš, ale pamatuju si brečícího Rusche, když pkoval nás nůbíky, a pak brečel, že nám dropnul svojí DC robu nebo co to tenkrát bylo Wink a když pouštěli lunu, tak jsem na gp dávno nehrál (kdy ji pouštěli?)
Návrat nahoru Goto down
Kilgor





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:06 pm

citace :
oba soucasne np, a muzeme na sebe rvat i mimo VT , staci otocit hlavou Razz

edit: az ted mi doslo, ze je to mireno na toho, co si sem dava prihlasku >_>
_________________
hhh

citace :
Samozřejmě že hrajem součastně. By byla docela demence se střídat v jednom klanu :-D
tak stridani na jednom kompu bych nezazil poprvy proto se pro zajimavost ptam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tammiano





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:10 pm

Však vpohodě Very Happy, s tím střídaním to se museli vyexpit hnedka že? Razz
Návrat nahoru Goto down
Brablik

Brablik



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:11 pm

No Lunu pouštěli cca před rokem?? Jasný to stěma enemy chápu... A i když mě tu dost lidí nezná doufám že pozná :-) a v dobrým alien
Návrat nahoru Goto down
Nekros





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:50 pm

Brablik napsal:
Já vám dám nováček..Akorád jsem na GP byl kdy nejspíš vy ještě ne...Poté offic
AHA ja byl na gp asi mesic kdyz tam presel LeveL ale to si tam asi jeste akoraDDDDD jeste nehral no, ziskali jsme nejakej hrad a ja to pak quitnul pac uz tehdy to byl pro me nudnej server :X (co cekat od C4 po roce hrani.. hodne dobrej chronicle), ale pred wipem jsem treba v levelu byl ale to si te tam moc nepamatuju Sad
Návrat nahoru Goto down
Brablik

Brablik



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:14 pm

No já začínal v Klanu Brother in arms , bejvalý čelnové(CL-Tim3rka,Corny,Moonik...)Poté Sentinels a tam už sem zůstal...A poté sem začal hrát za trpku..a ta mi nakonec přirostla k srdci...Jinak pár lidí tu znám víc než jako enemy...Btw nechci tu rozšiřovat spam když tenhle topic slouží k něčemu jinýmu...
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:20 am

Tammiano napsal:

Dovod k vstupu do LeveL:Dobrej kámoš Brablika, Brácha Tammiana , taky hledá dobrý klan.
rofl nejlepsi ze vsech moznych duvodu jaky jsem kdy cetl.
Muj bracha ma pryyyyyyyyma brachu!
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitimeFri Apr 10, 2009 6:43 pm

neprijaty
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - NEPRIJATY   Přihláška - NEPRIJATY I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška - NEPRIJATY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - NEPRIJATY
» Přihláška - NEPRIJATY
» prihlaska ... - NEPRIJATY
» Přihláška - NEPRIJATY
» Asi přihláška =) - NEPRIJATY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: