- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 EMO APPLY

Goto down 
+10
Zeulg
Nekros
Wondra
SMAZA
Charon
Mastak
Filiposna
Sidde
LnD
OrfiCZ3K
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sidde
Administrator
Administrator




EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 12:15 pm

tu nejde vobec o to ze to bol enemy omg... ide o to ze ked sa spustal server mal tu prihlasku, ale potom siel radsej do fw, kde by bol urcite este stale keby ziskali ch a neodisli s placom prec... zda sa mi ze vacsina ludi tu vobec nechape o com hovorim, pretoze tu pletu zase nieco s plechom, vsak dobre na zaciatku tu dal prihlasku a bol prijaty nie, co to s tym ma teraz spolocne ? a vlastne moze mi to byt jedno, vas bordel, nemam uz naladu nic podobne riesit
Návrat nahoru Goto down
LnD





EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 3:20 pm

Sidde napsal:
tu nejde vobec o to ze to bol enemy omg... ide o to ze ked sa spustal server mal tu prihlasku, ale potom siel radsej do fw, kde by bol urcite este stale keby ziskali ch a neodisli s placom prec... zda sa mi ze vacsina ludi tu vobec nechape o com hovorim, pretoze tu pletu zase nieco s plechom, vsak dobre na zaciatku tu dal prihlasku a bol prijaty nie, co to s tym ma teraz spolocne ? a vlastne moze mi to byt jedno, vas bordel, nemam uz naladu nic podobne riesit
nechapu o co ti de nikdo proti nemu nic nema a to ze sel tam to je stara doba tet je neco ine ne ?vubec bych to neresil vzdy se da vse opravit lts try it .
Návrat nahoru Goto down
OrfiCZ3K





EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 4:28 pm

Jako reknu vam jedno.Jestli mne opravdu nechcete tak mne neberte ale to spineni mne atd uz mne t tu docela unvauje takze jetli nekomu budu vadit tak bb
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 4:53 pm

LnD napsal:
nechapu o co ti de nikdo proti nemu nic nema a to ze sel tam to je stara doba tet je neco ine ne ?vubec bych to neresil vzdy se da vse opravit lts try it .

je mi to jedno, uz som to napisal... ja sa tieto veci snazim neriesit, ale obcas mi to proste neda
Návrat nahoru Goto down
Ewzen

Ewzen



EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:57 pm

same blbe keci... :X

+1
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 04, 2009 10:56 pm

nalozim trosku do kotla nech to tu ma stavu...

OrfiCZ3K napsal:
jetli nekomu budu vadit tak bb

bb albino
Návrat nahoru Goto down
Ewzen

Ewzen



EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 07, 2009 9:45 pm

DarkKenji napsal:
nalozim trosku do kotla nech to tu ma stavu...

OrfiCZ3K napsal:
jetli nekomu budu vadit tak bb

bb albino
lal fu kenji za dvere...
Návrat nahoru Goto down
Vako





EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 13, 2009 10:56 pm

bump +1 orf byl dost spolehlivy a pohodovy clovek vzdy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





EMO APPLY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: EMO APPLY   EMO APPLY - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
EMO APPLY
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» apply

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: