- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška - PRIJATY

Goto down 
+13
podzim
Nekros
Killaruna
Jahio
Wondra
Ewzen
Blayder
stornicekpyco
Sidde
Rusch
Black
Vambic
Naty
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rusch





Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 4:55 pm

me nejde o presny cislo ale at se resi prihlaska a ne storno
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 4:56 pm

Rusch napsal:
me nejde o presny cislo ale at se resi prihlaska a ne storno

lobbovani ti moc nejde (ñ_ñ)
Návrat nahoru Goto down
eXii





Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 5:13 pm

+ 1 Smile urco nabrat :-P
Návrat nahoru Goto down
BizoN
Clan Leader
Clan Leader




Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 5:21 pm

Kallisto napsal:
podzim napsal:

A nezapomen se naucit smajl QQ, ten je potrebnej a jeste pochopit "cry more"

Mam za sebou nekolikamesicni vycvik z Gameparku pod vedenim Bizona a Mivenky Shocked Smile

uc sa nebudem tu VECNE , xa0xa0
Návrat nahoru Goto down
nitwitt

nitwitt



Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 5:30 pm

kámoš rusch si naplusoval kámoše ze školky, nice, v kolika topicích to ještě uvidim? (tohle je druhej)
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 5:31 pm

nitwitt napsal:
kámoš rusch si naplusoval kámoše ze školky, nice, v kolika topicích to ještě uvidim? (tohle je druhej)

archers party = 9 lidi takze jeste tak 7 topicu
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:07 pm

Kallisto napsal:
To ze jsi na ''okraji spolecnosti'' bude rozhodne mnohem vic zapricineno tvym chovanim nez tvym PvP skillem.Ale neprijde mi ze by ti to nejak vadilo,naopak to jeste prizivujes..nekdo napise ze ''komunistickej styl'' v klanu je fajn (coz je) a ty mu reknes ze je zmrdecek i kdyz vis ze to myslel jinak.Na cloveka co te nezna to musi urcite ''dobre''. Mozna je to divnej smysl pro humor , treba si casem zvyknu .
aha rekl kallisto, nabus mage, pvp master a krotile lesni zvere. jeslti srovnavas me se sebou, tak jak jsem bohuzel pro tebe o uplne jinou tridu jinde nez ty. sry ale me nesahas ani po kolena a to v zadne kategorii, to jen tak pro upresneni.
navic brat za vlastni zabehnuty system, ktery byl v lvl pred wipem, jen v male skupine lidi a ted se pouziva i dal od cloveka, ktery byl v klanu jako ty je vic nez postaveny na hlavu.
a ne nezvyknes, protoze presne kvuli lidem jako jses ty a par dalsich tady hrat nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Kallisto





Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:16 pm

stornicekpyco napsal:
Kallisto napsal:
To ze jsi na ''okraji spolecnosti'' bude rozhodne mnohem vic zapricineno tvym chovanim nez tvym PvP skillem.Ale neprijde mi ze by ti to nejak vadilo,naopak to jeste prizivujes..nekdo napise ze ''komunistickej styl'' v klanu je fajn (coz je) a ty mu reknes ze je zmrdecek i kdyz vis ze to myslel jinak.Na cloveka co te nezna to musi urcite ''dobre''. Mozna je to divnej smysl pro humor , treba si casem zvyknu .
aha rekl kallisto, nabus mage, pvp master a krotile lesni zvere. jeslti srovnavas me se sebou, tak jak jsem bohuzel pro tebe o uplne jinou tridu jinde nez ty. sry ale me nesahas ani po kolena a to v zadne kategorii, to jen tak pro upresneni.
navic brat za vlastni zabehnuty system, ktery byl v lvl pred wipem, jen v male skupine lidi a ted se pouziva i dal od cloveka, ktery byl v klanu jako ty je vic nez postaveny na hlavu.
a ne nezvyknes, protoze presne kvuli lidem jako jses ty a par dalsich tady hrat nebudu.

drsny Smile aspon sebevedomi ti nechybi,i kdyz nevim kde ho beres,mozna ti ho dodava to ze to hrajes delsi dobu ale to z tebe automaticky lepsiho hrace nedela.Rad bych te ujistil ze jsem opravdu rad ze patris do jine kategorie nez ja ,nerad bych do te tve nekdy patril ...ale jsem rad ze mas potrebu se prede mnou obhajovat a hned se me snazit shodit kecy ala krotitel lesni zvere rendeer Ja proti tobe nic nemam,vidim ze ty proti me jo a s tim bohuzel nic neudelam,jen se nad tim pousmeju kdyz vidim tvou jistotu nad tim jak jsi super.Lepsi uz bude nereagovat,kdyby neco muzes psat pm .)
Návrat nahoru Goto down
Rusch





Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 12:16 am

naplusuju si vsechny o kterych uznam ze budou prinosem a jestli te to sere tak mi muzes tak maximalne polibit rit. Víš o me celkem prd, "brecel" jsem kvuli dc robe, vic toho nevis? jestli ne tak si me neber do drzky, pac asi bych nedostal od lidi + kdyby me tu nechteli.
Návrat nahoru Goto down
podzim
Grammar Police
podzim



Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 12:35 am

Rusch napsal:
naplusuju si vsechny o kterych uznam ze budou prinosem a jestli te to sere tak mi muzes tak maximalne polibit rit. Víš o me celkem prd, "brecel" jsem kvuli dc robe, vic toho nevis? jestli ne tak si me neber do drzky, pac asi bych nedostal od lidi + kdyby me tu nechteli.

Ehm a chapes ze to neni o poctu plusek ktery mas, ale o tom, jestli te celkove chceme do klanu ? Tohle neni soutez o to, kdo ma vic + v prihlasce >_>

Mimochodem takhle ukvapeny a agresivni reakce se mi od tebe teda moc nelibej No
Návrat nahoru Goto down
Rusch





Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 12:40 am

ukvapeny moc nejsou kdyz ctu co ke me mele v ostatnich topikach a ty plusy jsem zminoval opravdu kvuli tomu aby se tu resila prihlaska a ne jestli ten sere toho nebo onoho a jestli jste to pochopili jinak tak jste to pochopili blbe a podle toho co pises tak proste davam najevo ze je tu chci. je to prece o tom aby se videlo kdo je chtenej a kdo ne. Proste znam verim ze bude dobrej tak dam +. A jestli on je nezna a mele i tak drzkou tak si jinou reakci nezaslouzil.
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:24 am

Rusch napsal:
naplusuju si vsechny o kterych uznam ze budou prinosem a jestli te to sere tak mi muzes tak maximalne polibit rit. Víš o me celkem prd, "brecel" jsem kvuli dc robe, vic toho nevis? jestli ne tak si me neber do drzky, pac asi bych nedostal od lidi + kdyby me tu nechteli.
uz se to hada, uz se to veze, lol a to vam to jeste ani nepustili. zacni jim vyhrozovat, tak jako to delas do pm. me to teda moc neoslovuju, protoze to vidim skoro pravidelne od kazdeho druheho zmrdecka, ale tady pravdepodobne zabodujes.
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:27 am

Kallisto napsal:
drsny Smile aspon sebevedomi ti nechybi,i kdyz nevim kde ho beres,mozna ti ho dodava to ze to hrajes delsi dobu ale to z tebe automaticky lepsiho hrace nedela.Rad bych te ujistil ze jsem opravdu rad ze patris do jine kategorie nez ja ,nerad bych do te tve nekdy patril ...ale jsem rad ze mas potrebu se prede mnou obhajovat a hned se me snazit shodit kecy ala krotitel lesni zvere rendeer Ja proti tobe nic nemam,vidim ze ty proti me jo a s tim bohuzel nic neudelam,jen se nad tim pousmeju kdyz vidim tvou jistotu nad tim jak jsi super.Lepsi uz bude nereagovat,kdyby neco muzes psat pm .)
self owned storno>kallisto. vic dodavat nemusim, hlavne ze to mas v hlave poradne vycistene.
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 10, 2009 6:38 pm

prijaty
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - PRIJATY   Přihláška - PRIJATY - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška - PRIJATY
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prihlaska xD - PRIJATY
» Přihláška - PRIJATY
» Prihlaska :) - PRIJATY
» prihlaska-ME - PRIJATY
» Přihláška - PRIJATY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: