- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska - NEPRIJATY

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
FallingApart





Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:14 pm

Cawte takze neco o me.. lajnejdz hraju cca od mejch 7let, muj prvni server byl L2GP od dob co zacinal tamten low rate... nick jsem tam mel myslim nejaky 'iksDe' dost jsem si tam ownil.. byl jsem pvp master mistnich pomeru mel jsem po dodelani sub questu PVP/PK status 3/1 za nekra!!!, pak jsem emoquitnul server protoze mi v klanu nechteli dat full WB sperky, kkti. Pak sem brouzdal po ruznejch freeckach, kde jsem postupne zlepsoval svuj skill az jsem se dostal na CzG, kde jsem mel vlastne poprve tu cest setkat se s klanem Rebirth(level) a bylo to neco. Typci nabehli na server a behem mesice si to tam vyownili... Chtel bych se stat soucasti tohoto "kolotoce".
Prekecal bych par kamosu ze tridy a mozna bychom slozili mage PT! hrali taky na czg v klanu zabYjaci
takze nicky kamosu z PT a predpokladany chary:
PL - FallingApart - necromancer
GiveItAll - Elder Elven
OceanAvenue - Shillen Elder
Flashback - SPS
TearsDontFall - necro
RiseAndFall - necro
HeadStrong - SPS
DownFall - Bladedancer
Remedy - SwS

-- dokopu typky at si tu zalozi acc na forku a podaji vlastni prihlasky
Návrat nahoru Goto down
Killaruna

Killaruna



Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:18 pm

N1 joke
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:20 pm

Very Happy Storno/nittwit/Podzim? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nekros





Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:22 pm

-1 sry deti, ale o retardy ze ZS osobne nestojim
Návrat nahoru Goto down
FallingApart





Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:25 pm

Nekros napsal:
-1 sry deti, ale o retardy ze ZS osobne nestojim
jak vis, ze jsme na ZS? vetsina z nas dela za 14dni zkousky na viceletej gympl!
Návrat nahoru Goto down
mivenka





Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:41 pm

LOCK - ZBYTEČNEJ SPAM!
Návrat nahoru Goto down
Zuelu





Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 11:56 am

FallingApart napsal:
Nekros napsal:
-1 sry deti, ale o retardy ze ZS osobne nestojim
jak vis, ze jsme na ZS? vetsina z nas dela za 14dni zkousky na viceletej gympl!
Necros uz ma dobrou schizu. Hada se sam se sebou, se svouji prihlaskou a sam se nechce prijmout lol! dobre nemocnej.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska - NEPRIJATY Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska - NEPRIJATY   Prihlaska - NEPRIJATY I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska - NEPRIJATY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - NEPRIJATY
» Přihláška - NEPRIJATY
» Přihláška - NEPRIJATY
» prihlaska ... - NEPRIJATY
» Přihláška - NEPRIJATY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: