- AZURE L2 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- AZURE L2 -

WE ARE BACK
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška

Goto down 
+6
Vidius
BizoN
Brut
Sidde
Killaruna
intox
10 posters
AutorZpráva
intox

intox



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 3:28 pm

prosím o smazání.


Naposledy upravil intox dne Wed Apr 22, 2009 6:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Killaruna

Killaruna



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 3:48 pm

fotku segry plix
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 3:54 pm

preco nie Smile

// fotku jj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Brut





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 4:09 pm

twle taky malej oldschool intox:X
abych nebyl ot: FOTO! FOTO! FOTO!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
BizoN
Clan Leader
Clan Leader




Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 2:09 am

Wagiho poznam len ako forko ounera na Plechu , ale tak sancu ma kazdy Smile
Návrat nahoru Goto down
Vidius





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 8:47 pm

NuMoona znam a celkem pohodar takze +1...ale fotku sestry koukej dodat!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:34 pm

tak von nam z toho blbecka vyrostl pvp hrac, no tak to uz konci vsechna legranda.
Návrat nahoru Goto down
intox

intox



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 21, 2009 6:39 pm

stornicekpyco napsal:
tak von nam z toho blbecka vyrostl pvp hrac, no tak to uz konci vsechna legranda.
hmm tak jestli takhle řešíte nábor, tak tenhle topik už dál neřešte.
S pozdravem..
Návrat nahoru Goto down
Sidde
Administrator
Administrator




Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeTue Apr 21, 2009 6:55 pm

intox napsal:
stornicekpyco napsal:
tak von nam z toho blbecka vyrostl pvp hrac, no tak to uz konci vsechna legranda.
hmm tak jestli takhle řešíte nábor, tak tenhle topik už dál neřešte.
S pozdravem..

hm... storna asi nepoznas ale trosku ma prekvapujes tym pristupom Smile
Návrat nahoru Goto down
intox

intox



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:57 am

Sidde napsal:
intox napsal:
stornicekpyco napsal:
tak von nam z toho blbecka vyrostl pvp hrac, no tak to uz konci vsechna legranda.
hmm tak jestli takhle řešíte nábor, tak tenhle topik už dál neřešte.
S pozdravem..

hm... storna asi nepoznas ale trosku ma prekvapujes tym pristupom Smile
znám jen podle toho co po sobě zanechává v psané formě Cool
Jinak vám přeju hodně štěstí s tím masivním pvp co tu brzo začne ... většinu těch klanů co tu hrají znám docela dlouho a AC to tu ovládnou Smile (hatecrew atd..) nafarměj boss šperky a Ačka/Ska... ale to nejdůležitější co dělali jinde... nepustí lidi na subRB a barakiela:)
cya
Návrat nahoru Goto down
Nekros





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:49 am

jn protoze tam rhajou Gm a chteji co enjvic vydelat na donatu subu a noblesse
Návrat nahoru Goto down
intox

intox



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:57 am

Nekros napsal:
jn protoze tam rhajou Gm a chteji co enjvic vydelat na donatu subu a noblesse
mno tohle nebude případ AC (možná pár jedinců) ale na minulém serveru kde jsem hrál hodně dlouho ... se ukázali ... nepřišli ani všichni.. část byla na nanaki část kdesi ... a s jejich hrací dobou 15 hodin v průměru a počtem v jakém hrajou to zvládli všecko vph... jakmile měli alespoň 2 sestavy boss šperku .. tak vybrali 2 přelívače na oly ... +zrhuba 10 sumonerů taky na přelívání a jeli ... tím že hlídali subRb a hlavně barakiela .. tak si pohlídali na hodně dlouhou dobu hera... taky si sehnali spojence .. nebyli na všechno sami:)

tady je tak šance přidat se k genocidě (ti jsou ale leví... ikdyž jich je hodně) nebo k pandám... ale tahle politika bude pro ProKlany s minimalne 80lidma co dostanou na akce... Cool
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 10:24 am

intox napsal:
hmm tak jestli takhle řešíte nábor, tak tenhle topik už dál neřešte.
S pozdravem..
ty jsi byl vzdycky uplakanek, kdyz nebylo po tvojem tak jsi to jednoduse vzdal. s tim tvojim pevpev to asi nebude tak horke, takze u tebe vsechno pri starem. forum masturbator, nic vic nic min.
Návrat nahoru Goto down
intox

intox



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 6:20 pm

stornicekpyco napsal:
intox napsal:
hmm tak jestli takhle řešíte nábor, tak tenhle topik už dál neřešte.
S pozdravem..
ty jsi byl vzdycky uplakanek, kdyz nebylo po tvojem tak jsi to jednoduse vzdal. s tim tvojim pevpev to asi nebude tak horke, takze u tebe vsechno pri starem. forum masturbator, nic vic nic min.
nepamatuju že bych tebe já kdy ve hře potkal... jediny co jsem viděl byly tvoje rádoby husty řečičky na forkách ... viz. tohle
nech si idiotsky komenty
prosím o LOCK, nejlépe o smázaní ... storno ať dělá nábor jinde.
Návrat nahoru Goto down
Brut





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 6:26 pm

hh storno tady nehraje a jen prudi lidi, no skoda intox, ze sis to rozmyslel...
Návrat nahoru Goto down
Nekros





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 7:10 pm

storno testuje psychiku lidi na forko, jestli neustoji ani to, jak by mohli vydrzet na vt :X, kde je to asi horsi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 1:07 pm

intox napsal:

nepamatuju že bych tebe já kdy ve hře potkal... jediny co jsem viděl byly tvoje rádoby husty řečičky na forkách ... viz. tohle
nech si idiotsky komenty
prosím o LOCK, nejlépe o smázaní ... storno ať dělá nábor jinde.
jasny, ja tu hru vlastne ani nehraju, jen o ni kecam a prudim lidi, easy task.
vzpominam si jeste na tvoje ubrecene posty na forku, kde jsi vsude strkal nos a pokazde ses branil, ze uz tu vlastne ani nehrajes. zlata rodyrova doba. kdo je bez viny at prvni hodi kamenem. cry moar?
Návrat nahoru Goto down
DarkKenji

DarkKenji



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 2:57 pm

Vedecek?
Návrat nahoru Goto down
intox

intox



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 2:58 pm

stornicekpyco napsal:
intox napsal:

nepamatuju že bych tebe já kdy ve hře potkal... jediny co jsem viděl byly tvoje rádoby husty řečičky na forkách ... viz. tohle
nech si idiotsky komenty
prosím o LOCK, nejlépe o smázaní ... storno ať dělá nábor jinde.
jasny, ja tu hru vlastne ani nehraju, jen o ni kecam a prudim lidi, easy task.
vzpominam si jeste na tvoje ubrecene posty na forku, kde jsi vsude strkal nos a pokazde ses branil, ze uz tu vlastne ani nehrajes. zlata rodyrova doba. kdo je bez viny at prvni hodi kamenem. cry moar?
a o co ti jde ? tak hustej pívípí hráč jako ty není nikdo že ? když jsem fajtil za titány tak ty si hrál ještě tetris.... a pravej pvp hráč je tak možná DNK, Lasgo ... né to co vzniklo pozděj ... nafarmíme level a věci a pak na vás vlítnem v partě... každej idiot ví že L2 je jen o lvlu, výběru postavy, equipu a dobrým složení pt podle chroniclu ... pak někdo kdo to aspoň trošku ovládá.. nějaky to makro a cp lahve a jde všecko.
na Dk jsem si užil pvp jen za SH ... další chary byly jen support ( SK, PP ..) a pak jsem hrál na L2 Relo hodně dlouho Negra ... a to je velkej rozdíl .. 80 lvl ... ench na CoD, silence, gloom a sumona, core+aq+orf, tateo sperky, am s acu a dobry augem, za prdelí, se, pp a poW...

a ubrečeny posty ? jo napadal jsem je kvůli supportu ... samozřejmě že tam nikdy žádnej nebyl že ... a šetři síly na dalšího nováčka co to bude chtět zkusit v levelu .. s tím počtem v jakým ste nastoupily na celes toho moc neuděláte.
Návrat nahoru Goto down
stornicekpyco

stornicekpyco



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 3:56 pm

tak todle to ja presne JA, mas uplne presny prehled o tom kdo jsem kurva drat. priste to hovno zkus zaobalit jeste do delsiho postu.
Návrat nahoru Goto down
Mastak
Administrator
Administrator
Mastak



Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 4:22 pm

LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška.
» LOW prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska
» Přihláška? :F

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
- AZURE L2 - :: Azure :: Přihlašky-
Přejdi na: